MADZIA MG_6212

Magdalena Rzyman

Przedstawiamy Wam naszą nową trenerkę Magdalenę Rzyman. Madzia jest 7 kobietą w Polsce w Top Team Kettlebell. Certyfikowany trener personalny. Dietetyk. Wprowadzi Was w tajniki treningu z odważnikami kettlebell, pokaże poprawne wykonywanie ćwiczeń, pracę nad funkcjonalnymi ruchami ciała i aktywowaniu wielu dużych grup mięśniowych, jednocześnie nauczy Was ćwiczyć bezpiecznie i efektywnie.

MAGDALENA-PASIERBEK

Magdalena Pasierbek

Magister Wychowania Fizycznego.Trenowała lekkoatletykę. Aktualnie przygotowuje dzieci do zawodów lekkoatletycznych. Jej motto: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Magdalena wyznaje zasadę „Jesteśmy tym co jemy” dlatego zachęca wszystkich do aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania się.

damian

Damian Siemionek

Trener personalny i pasjonat sportu. Były zawodnik jednej z najmocniejszych lig europy Futbolu Amerykańskiego – niemieckiej pierwszej ligi GFL1.

W 2014 zdobył ze swoją drużyną Schwäbisch Hall Unicorns wicemistrzostwo German Bowl. W 2013 roku grał (Dundee Hurricanes) i pracował jako trener personały w Szkocji.

trener2b3

Magdalena Susz

Z wykształcenia – magister wychowania fizycznego.

Sport to, jak sama mówi, jej miłość. Nieustająca pasja towarzyszy jej od dziecka, dzisiaj może zarażać nią innych.

Fitness poznała na studiach i wierna pozostała mu do dzisiaj. Master Active Walk, Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness Ćwiczenia Siłowe, Instruktor Dyscypliny Sportu Fitness.

Podczas zajęć najważniejsza jest dla niej pozytywna energia, którą skutecznie zaraża innych!

trener3b

Alicja Papla

Z wykształcenia – analityk medyczny.

Przygodę z fitnessem zaczęła w roku 2000, kiedy zaczęła prowadzić zajęcia aerobiku. W 2001 roku ukończyła I i II poziom szkolenia Nice Basic. Rok później odbyła szkolenie w zakresie Push, Pump, Tae Bo, Thera Balance.

W 2007 roku ukończyła szkolenie z podstaw jogi.

Z Dekatlonem związana od 2003 roku, gdzie obecnie prowadzi zajęcia Body Styling.

trener1

Ewa Swadźba-Piecha

Z wykształcenia magister rehabilitacji ruchowej, z zamiłowania – instruktor fitnessu. Na co dzień pracuje w szpitalu, gdzie dba o dobre samopoczucie i sprawność pacjentów. Jej ulubioną formą ćwiczeń grupowych jest Step. W 2011 roku ukończyła szkolenie z bieżni Active Walking.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress