MADZIA MG_6212

Magdalena Rycerz

Przedstawiamy Wam naszą nową trenerkę Magdalenę Rzyman- Madzia jest 7 kobietą w Polsce w Top Team Kettlebell. Certyfikowany trener personalny. Dietetyk. Wprowadzi Was w tajniki treningu z odważnikami kettlebell, pokaże poprawne wykonywanie ćwiczeń, pracę nad funkcjonalnymi ruchami ciała i aktywowaniu wielu dużych grup mięśniowych, jednocześnie nauczy Was ćwiczyć bezpiecznie i efektywnie.

MAGDALENA-PASIERBEK

Magdalena Pasierbek

Magister Wychowania Fizycznego.Trenowała lekkoatletykę. Aktualnie przygotowuje dzieci do zawodów lekkoatletycznych. Jej motto: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Magdalena wyznaje zasadę „Jesteśmy tym co jemy” dlatego zachęca wszystkich do aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania się.

kasia-kania-silownia-dekatlon-fitness-klub

Kasia Kania

Instruktorka fitness z prawdziwego zdarzenia. Sala fitness jest dla niej jak drugi dom. Drobna istota a głos ma nieziemski, potrafi zmotywować każdego.

Pozytywna energia i uśmiech  to nieodłączne aspekty  na jej zajęciach, którymi obdarza każdego klubowicza. Z roku na rok pogłębia swoje doświadczenie o formy wzmacniające i mentalne na różnych szkoleniach i konwencjach instruktorskich.

Jej motto: „ Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić”

damian

Damian Siemionek

Trener personalny i pasjonat sportu. Były zawodnik jednej z najmocniejszych lig europy Futbolu Amerykańskiego – niemieckiej pierwszej ligi GFL1.

W 2014 zdobył ze swoją drużyną Schwäbisch Hall Unicorns wicemistrzostwo German Bowl. W 2013 roku grał (Dundee Hurricanes) i pracował jako trener personały w Szkocji.

trener2b3

Magdalena Susz

Z wykształcenia – magister wychowania fizycznego.

Sport to, jak sama mówi, jej miłość. Nieustająca pasja towarzyszy jej od dziecka, dzisiaj może zarażać nią innych.

Fitness poznała na studiach i wierna pozostała mu do dzisiaj. Master Active Walk, Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness Ćwiczenia Siłowe, Instruktor Dyscypliny Sportu Fitness.

Podczas zajęć najważniejsza jest dla niej pozytywna energia, którą skutecznie zaraża innych!

trener3b

Alicja Papla

Z wykształcenia – analityk medyczny.

Przygodę z fitnessem zaczęła w roku 2000, kiedy zaczęła prowadzić zajęcia aerobiku. W 2001 roku ukończyła I i II poziom szkolenia Nice Basic. Rok później odbyła szkolenie w zakresie Push, Pump, Tae Bo, Thera Balance.

W 2007 roku ukończyła szkolenie z podstaw jogi.

Z Dekatlonem związana od 2003 roku, gdzie obecnie prowadzi zajęcia Body Styling.

trener1

Ewa Swadźba-Piecha

Z wykształcenia magister rehabilitacji ruchowej, z zamiłowania – instruktor fitnessu. Na co dzień pracuje w szpitalu, gdzie dba o dobre samopoczucie i sprawność pacjentów. Jej ulubioną formą ćwiczeń grupowych jest Step. W 2011 roku ukończyła szkolenie z bieżni Active Walking.

trener4b

Michał Wajdeczko

Trener personalny. Absolwent Policealnej Szkoły Fizjoterapii im. M. Reja w Bielsku-Białej oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie. Od 2008 roku Licencjonowany Instruktor Fitness. Od 10 lat zawodowy fizjoterapeuta, od 8 instruktor fitness.

Praktykę zawodową rozpoczął od pracy w ośrodku rehabilitacyjnym w Brennej, gdzie zainicjował program ćwiczeń ” Zdrowy kręgosłup”. Od 2008 roku związany z Centrum Zdrowia Medikool w Skoczowie , gdzie rozwijał się jako terapeuta manualny oraz instruktor prowadzący zajęcia grupowe i indywidualne pod kątem Pilates. Z Dekatlonem związany od 2014 roku.

Absolwent wielu kursów i szkoleń, autor publikacji naukowych. Jako trener zaskakuje pozytywną energią i zapałem, którym zaraża wszystkich uczestników zajęć!

Dekatlon_115

Aleksandra Chmielewska

V-ce Mistrzynii Polski w Fitness Bikini,trener personalny, a przede wszystkim specjalistka od płaskiego brzucha:)

Odkąd pamięta zawsze towarzyszył jej sport.Zaczeło się od akrobatyki i tańca nowoczesnego-co trwało dobre kilka lat.
Ola właśnie kończy studia magisterskie z Wychowania Fizycznego ze specjalizacją z Dietetyki. Jest zawodniczką Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness z licznymi osiągnięciami.

Uważa ,iż sport to najlepszy antydepresant jaki może być,doskonale kształtuje charakter, uczy dyscypliny nie tylko na treningach, ale w wielu życiowych sytuacjach, uczy cierpliwości, skupienia, harmonii.

„Siłownia to mój drugi dom” jak mówi „Codziennie staram się motywować moich klientów do działań i efekty są niesamowicie widoczne. To sprawia, iż mam uśmiech na twarzy i jednocześnie napędza mnie do dalszych działań”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress